O nas

Poznaj naszą kadrę trenerów fitness i wybierz zajęcia dla siebie!

Trenerzy fitness nysa skaczą w hali nysa

Zajęcia fitness w Nysie

Szukasz zajęć, które sprawią Ci frajdę? Jesteś w dobrym miejscu! Motywację, dawkę pozytywnej energii i niekończącą się ilość wskazówek – to masz u nas w pakiecie. Bo naszym trenerom pasji do pracy nie brakuje, co to to nie!

Spotkasz nas w lokalnych mediach, jak i na socialach w Internecie. W parkach i na wielu wydarzeniach sportowych. Bo ciężko nam jest usiedzieć na miejscu. Dołącz do naszej zgranej drużyny i baw się sportem.

Zapisz się na zajęcia today
monitor_weight

Analiza składu ciała

Określ swój wiek metaboliczny, dzięki profesjonalnej analizie swojego ciała. Poznaj swoją dokładną masę mięśniową, poziom wody czy tkanki tłuszczowej.

downhill_skiing

Różnorodne zajęcia

Ponad 20 godzin zajęć fitness w tygodniu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu m. in. nowoczesnych symulatorów narciarstwa zjazdowego - Pro Ski Simulator.

near_me

Znakomita lokalizacja

Hala Nysa to największy w powiecie obiekt sportowo-widowiskowy z dużym parkingiem obok. Położony jest niespełna 2 kilometry od Rynku Głównego.

Nasi trenerzy Fitness

Poznaj Sonię, Agnieszkę, Ilonę, Kasię, Karolinę i Ewę – nasz zespół do zadań specjalnych.

Sonia Dziergas

Instruktorka, trenerka oraz specjalistka od spraw żywienia w sporcie. Spotkasz ją zarówno na treningu z Pro Ski Simulator, jak i ze sztangą. Dla Soni nie ma rzeczy niemożliwych. Co to to nie!

Ilona

Niezależnie czy stawiasz pierwsze kroki w sporcie, czy jesteś tu od dawna. Treningi z Iloną to dawka energii w czystej postaci! Zmotywuje nawet największego fana kanapy.

Agnieszka

Pełna pozytywnej energii. Uśmiechem oraz swoim wieloletnim doświadczeniem zachęca do treningu panie w każdym wieku i na każdym etapie zaawansowania.

Ewa Szura
Doktor nauk o zdrowiu, instruktorka fitness, trenerka personalna. Specjalistka w zakresie technik relaksacyjnych. Miłośniczka treningów uważności. Treningi z Ewą to czysta przyjemność.
Instruktorka fitness w klubie
Kasia

Energiczna, uśmiechnięta i pozytywnie zakręcona – taka właśnie jest Kasia. Kocha taniec, fitness oraz ludzi. Po jej zajęciach dobry nastrój utrzymuje się co najmniej kilka dni.

Fitness Nysa zajęcia poranny power; trenerka na szarym tle.
Karolina

Instruktorka Aqua Aerobic oraz fitness, dla której sport to niemal całe życie. Jeśli chcesz aktywnie rozpoczynać dzień – nie musisz dalej szukać. Odwiedź Karolinę w naszym klubie!